גביית חובות בינלאומיים:


מיום הקמתו המשרד עוסק בגביית חובות בחו"ל והנו בעל ניסיון רב בתחום זה.
בנוסף לגביית חובות בינלאמיים באפשרות  המשרד לספק מידע לגבי מקום הימצאותם בחו"ל-SKIPTRACING (איתור חייבים) ומצבם הכלכלי-CREDIT REPORTS (דוחות אשראי, איתור נכסים)של חייבים שונים מסביב לעולם.
משרדינו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הגבייה בחו"ל. ניסיון זה איפשר לנו ליצור קשרים עם משרדי עורכי דין מסביב לעולם העוסקים בגביית חובות.  משרד עורכי דין ויסבלום סולומון מתקשר אך ורק עם משרדים בעלי אמינות מקצועית וחסינות כלכלית. לאור זאת משרדינו  מסוגל לגבות חובות ברוב המדינות בחו"ל  באמצעות משרד מקומי מוכר אשר בקיא בדין והנוהג המקומי של המדינה הספציפית.  
גבית חובות בחו"ל-סקירה
גביית חבות בחו"ל  מצטיירת כבעייתית מאוד אשר דורשת משאבים רבים. דבר זה היה נכון בעבר אך המצב כיום הנו טוב בהרבה  כפי שנפרט להלן.
עקב הגלובליזציה של הכלכלה הבינלאומית ופתיחת הכלכלות לשווקים שונים גביית חובות בינלאומיים ע"י נושה במדינה אחת מחייב במדינה אחרת כיום הנו קל בהרבה. אם בעבר הנושה היה זקוק ליצור קשר עם משרד עורכי דין במדינה זרה בלי כל יכולת לדעת או להבין את הפרוצדורה ומה נדרש ממנו, הן כלכלית והן מבחינה משפטית, המצב כיום, דרך פעילות משרדינו ואחרים מסביב לעולם השתנה לחלוטין. 
אחת ממטרות ממשרד עו"ד ויסבלום-סולומון כשהוקם היה לתת מענה לבעיות המפורטות לעיל. למשרדינו קשר עם משרדי עורכי דין וחברות גבייה מסביב לעולם, דבר אשר מאפשר לנושה הישראלי לגבות את כספו לעיתים אף באופן קל יותר מבישראל עצמה. 
כשפונה אל משרדינו נושה במטרה לגבות כספו במדינה זרה אנו נוקבים, לאחר התייעצות עם המשרד בחו"ל, באחוז, בסכום או בשילוב בין השניים אשר עליו יהיה לשלם בשלב הטרום משפטי למשרד עורכי הדין (או חברת הגבייה) הזר כדי לבצע את הגבייה (שכה"ט הנו  בין השאר תוצאה של נתונים כגון קושי הגביה, סכום הגביה, גיל החוב, מדינה בו נדרשת הגבייה) תוך שקיפות מלאה לגבי ההליך הטרום משפטי המבוצע ע"י המשרד הזר. המשרד הזר לרוב פונה אל החייב הן בכתב והן טלפונית אם נדרש ומאפשר לו לשלם את החוב תוך תקופה מסויימת, לעיתים תוך כדי אפשרות לתשלומים וכו' (הכל כמובן באישור בכתב של הנושה).
אם ההליך הטרום משפטי אינו מצליח והחוב אינו משולם בשלב זה, משרד  עוה"ד/גבייה הזר יכול  לבחון את עלות ניהול תביעה משפטית מול החוב, בחינה הכוללת את מצבו הכלכלי של הנתבע ונכסיו, ואשר מאפשרת לנושה להגיע להחלטה שקולה וכלכלית מבחינתו לגבי כדאיות התביעה.
משרדינו  עובד הן "לפי הצלחה"-"CONTINGENCY"- בשלב הטרום משפטי-(PRE LEGAL) ושילוב של דרכי תשלום בשלב המשפטי (LEGAL).
אם השלב הטרום משפטי אינו צולח ונדרשת הגשת תביעה אופי שכה"ט מבוסס בעיקר על מצבו הכלכלי של החייב ויכולתו של משרד עורכי הדין הזר לגבות את שכר הטרחה בסיום ההליך (אם מצבו הכלכלי של החייב טוב אז לעיתים (ובמדינות מסוימות) מוכן משרד עורכי הדין בחו"ל לעבוד לפי הצלחה (% מהחוב שנגבה בפועל) או שילוב של % וסכום תשלום מראש או לפי תשלום מראש בלבד או לפי שעות. 

 

גביית חובות ברשות הפלסטינית:
 למשרדינו ניסיון רב בגביית חובות באזור הרשות הפלסטינית.
 עקב הבעייתיות שבגביית חובות ב"שטחים" נחוצה הבנה מקצועית ספציפית לנושא זה ע"י מקומיים..
 משרדינו עובד יד ביד עם משרדי עורכי דין, גובים וחוקרים בתחומי הרשות הפלסטינית. 
 
 
 ****התכנים באתר אינם מהווים יעוץ משפטי****